Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977112121
+380977112121
+380667851070
+380638138292
1 2 3

GSM-сигналізація - це зручна, надійна і проста в установці охоронна система повсякденного застосування для вирішення широкого кола завдань по захисту вашого майна. Незаперечною перевагою пристрою під назвою GSM-сигналізація є те, що про виникнення тривожної ситуації в місці установки вона зможе оперативно оповістити Вас, використовуючи GSM-зв'язок. Крім інформування про тривожну ситуацію, в GSM-сигналізаціях реалізовані різні корисні функції: звуковий, а іноді і візуальний контроль місця установки, бездротове підключення різних за типом охоронних датчиків, автономна робота, зворотній зв'язок, додзвін на кілька абонентських номерів і т.д.

Провідна GSM-сигналізація – різновид охоронної кабельної сигналізації, призначеної для контролю за об’єктами на відстані та передавання тривожного сигналу у випадку несанкціонованого проникнення через sms-повідомлення або автодозвон. На відміну від безпровідної GSM-сигналізації провідна менш залежна від зовнішніх факторів (своєчасної заміни джерел автономного живлення, якості зв’язку, регулярності технічного огляду).