Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977112121
+380977112121
+380667851070
+380638138292
1 2 ... 18

Система озвучення та оповіщення в наш час дуже актуальна, якщо потрібно передати повідомлення про загрозу, трансляція музики та  оголошення для персоналу закладу та інше. Тобто, система озвучення – це система, яка допомагає розповсюджувати інформацію на великі території та у приміщенні. Пристроями, що допомагають передати повідомлення, є: підсилювачі потужності звуку, вуличні, настінні, стельові і рупорні гучномовці, програвачі, мікрофони та консолі, джерела звукового сигналу, регулятори гучності та інше.

Системи озвучення включають також засоби зворотного зв’язку - мікрофони і панелі виклику, за допомогою яких відвідувачі або співробітники можуть зв’язатися з диспетчером. Сигнал оповіщення може включатись як автоматично, так і вручну, що дає змогу реагувати на дане повідомлення швидше і ефективніше.

Систему озвучення застосовують для оформлення магазинів, торгових центрів, готелів, барів, ресторанів, офісних приміщень, конференц-залів, навчальних аудиторій і т.д. Наша компанія надає змогу вибирати своїм клієнтам необхідні прилади для системи оповіщення відповідно до характеристик та інтер'єру приміщення.