Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977112121
+380977112121
+380667851070
+380638138292
1 2 ... 37

На сьогоднішній день стало дуже популярним встановлення Системи відеоспостереження ( рос. системы видеонаблюдения). І це обумовлено тим, що люди прагнуть захистити та вберегти власний бізнес від протиправних дій та недобросовісних людей.

Наша компанія ІТ-Експерт кожного дня працює для того, щоб Ви могли захистити своє майно за допомогою систем відеоспостереження,  відчувши себе захищеними та в безпеці.

За допомогою відеоспоcтереження можна контролювати роботу на виробництві чи як продається товар у магазині і віддалено спостерігати за ходом дій  та керувати ними. 

Часто відеонагляд встановлюють в приватних оселях та квартирах, щоб уберегти власне майно від зловмисників, або якщо батьки залишають дитину на няню. Таким чином вони застерігають себе та своїх дітей від можливого насилля або некоректної поведінки хатнього персоналу, та мають змогу спостерігати за своїм чадом за допомогою перегляду відео зйомки через Інтернет мережу.

 Також відео спостереження встановлюють в державних установах та на державних підприємствах, в цехах на виробництві, на приватних підприємствах та навіть у державних закладах освіти та медицини.

Через сучасні системи в сьогоднішній час проводяться відео конференції, хірургічні операції з онлайн долученням до них провідних лікарів світу, проходять наради та збори, навчання студентів та школярів.

На сьогоднішній день відеоспостереження захопило чи не усі галузі діяльності в суспільстві та стало його невід’ємною та незамінною частиною.